Samsung galaxy core full unllok

Shitet nga: xxxxxxx 09 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Sesh samsung galaxy core plus orgjinal asht i ri sasht fare i perdorur me 24 janar mka ardh prej zvicrre ka garancion 2 vjet as ni defekt seka asht i rujum shum ska kurr far problemi nderroj me samsung galaxy s2 ose iphone 4 veq te jen full unllok dhe pa gritha ju lus bleres serjoz as sms as zile se su kthej veq info ju mirpres

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim