Samsung galaxy sll

Shitet nga: samsung 11 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes samsung galaxy sll ne gjendje perfekte eshte teper i mir dhe i rujtun un jom i pari qe e kom pas tri, as nje her te mjeshtri ska qen, vjen sbashku me 4 mbrojtse ka 16GB kameren 8MP mbrapa 2MP Para 1GB Ram, Rpocesor Core 2 duo 1.2 Ghz, ka folje esht thuajse i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim