Samsung s4 mini si i ri

Shitet nga: zef 15 Pri 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
shes samsung s4 mini shum i rujtum ne gjendje teper te mir i sapo ardhur nga jasht posedon kamer para dhe mas viber etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim