Samsung

Shitet nga: filipi 10 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Samsung krejt ne rregull ka wfi.dhe fb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim