Samsung C3350

Shitet nga: Astrit 25 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: C3350
Samsung eshte ne gjendje te rregullt,dhe mban baterin 10,dit.
044-425-809,po ashtu edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim