Smartphone

Shitet nga: elvis 10 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kemi iphone 6+-6-5-4s-4 po ashtu Samsug Galaxy s5-s4-s3-2-1 ace trend mini Nokia x7-c7 lumia dhe shum lloje te tjera ju mirpresum te gjith te ri me paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim