Sony Ericson Experia X8

Shitet nga: Sony 05 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjakovë
Telefoni esht ne gjendje te rregullt, fuknsionon Viber dhe tjera, baterine e ka ne rregull dhe eshte mjaft i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim