Sony Experia Z 16gb. ( U SHIT )

Shitet nga: X 01 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet sony experia z 16gb shum i rujtur dhe ne gjendje shum te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim