Tablet Galaxy TAB3

Shitet nga: Fitim 12 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Tablet Galaxy TAB 3

I zi shume i ruajtu, ka garancion ende ne perdorim, eshte ble i ri ne dyqan, shume pak i perdorur, te gjitha akpikacionet i ka te instaluar, Verzioni i fundit ANDROID

Ndegjuse origjinale dhe adapter, paketim dhe folie mbrotse

Qmimi 130 €uro ( i pa diskutushem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim