Xperia z c6603 pjese,pllak,touch screen,ngjitsi ..

Shitet nga: kaltrin 05 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
shiten kto pjes per xperia z

pllaka-motherboard xperia z model c6603
touchscrren i ri per modelet L36h L36i C6602 C6603
mbrojtse kunder gervishjes para dhe mrapa Tempered Glass Screen Protector Film
sticker tape glue Adhesive For LCD touch screen i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim