iPhone 5 white 16 g full unllock

Shitet nga: iphone 09 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Gjakovë
Iphone 5 white eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shum shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim