Anije Motorike Mamba

Shitet nga: Haxhi 11 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR   6 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Anije me motor
Shitet Anija motorike për 5 përsona .me rimorkio, dhe me dokumentacion motorri eshte DYTAKTËSH JOHNSON 44 Kw . 60 kuaj fuqi , : peshkim , skijim në ujë , tëheqje të bananes. Rezevoari i benzinës 50 Lt. plus20 prapa karrikës së fundit rezervë . e që mjaftojnë për 16 Orë . zhvillimi i shpejtësisë 160 kmh .shëngjin Velipojë 6 min .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim