Bark Peshkimi

Shitet nga: lorik 09 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
bark Peshkimi e ardhur nga zvicrra eshte e pa perdorur esht per 5 person me gjith paisjet I ka edhe pozicionet per shtaga peshkimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim