MERCEDES CD NAVIGACION HARTA 2015

Shitet nga: C class 06 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : GPS pajisje
SHES DVD NAVIGACION HARTA PER MERCEDES VERSION 2015 PER KREJT EVROPEN

NAVIGATION PER KETO MODELE TE MERCEDES-IT:
N2
A-Klasse / W 169 (09/2004 – 05/2008)
A-Klasse / C 169 (11/2004 – 05/2008)
B-Klasse / W245 (06/2005-05/2008)
C-Klasse / W203 (04/2004-02/2011)
C-Klasse / CL203 (04/2004-05/2011)
C-Klasse / S203 (04/2004-11/2011)
CLK-Klasse / A209 (06/2005- 03/2011)
CLK-Klasse / C209 (06/2005-03/2011)
CLK-Klasse / C209 (05/2002-05/2009)
CLK-Klasse / A209 (05/2003-05/2009)
M-Klasse / W164 ((USA 04/2005) (07/2005-07/2011)
G-Klasse / G463 (> EZ 03/2007, <09/2011)
R-Klasse / W 251 (02/2006 – 07/2011 )
R-Klasse / V 251 ((USA 10/2005) (02/2006 –07/2011)
GL-Klasse / X164 (USA 03/06) 06/2006- 07/2011 )
G-Klasse (> EZ 03/2007, <09/2011)
Sprinter (> 01/2006) (<11/2011)
Vito / Viano (> 04/2006) (< 10/2011)

N1
CL Klasse (09/2003, - 09/2009)
CLS-Klasse (<04/2009)
E-Klasse (03/2002, -06/2011)
Maybach W240
S-Klase (09/2003, - 09/2011)
SL-Klase (07/2004, - 04/2011)
SLK-Klasse ( 03/2004, - 04/2011

PER AUDI KETO MODELE navigation gps

Audi A4 Avant (2009)
Audi A4 Limousine (2008 - 2009)
Audi A5 (2008 - 2009)
Audi S5 (2008 - 2009)
Audi A6 allroad quattro (2007 - 2009)
Audi A6 Avant (2004 - 2009)
Audi A6 Limousine (2004 - 2009)
Audi A8 (2003 - 2007)
Audi Q7 (2005 - 2009)

Per vendet :
Andorra, Belgjika, Danimarka, Gjermania, Estonia, Finlanda, Franca, Greqia,Britania e Madhe, Hungaria,Irlanda, Italia, Kroacia, Letonia, Lihtenshtajni,Lituania, Luksemburgu, Monako, Hollanda, Norvegji,Austria, Poloni, Portugali,San Marino, Suedia, Zvicra, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Çekia,Hungaria, Vatikani, Rumania

Përfshirë edhe rrugët e qyteteve kryesore te KOSOVES, Kroacise, Bosnja dhe Hercegovina, Serbise, dhe Maqedonise .

Cmimi i padiskutushem

Per ata qe jane jashte mund tju dergoj dvd me post njehkosisht pagesa permes xhirollogaris

SI DHE PER AUDI DHE BMW - MADE IN GERMANY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim