VOLSKWAGEN CD NAVIGACION EUROPE 2016

Shitet nga: vw 05 Sht 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : GPS pajisje
SHES CD HARTA TE EUROPES VERSION 2016 navigation, navigacion
vw
per keto modele
Eos from 05.2006
Golf (A5) from 11.2005 to 2009
Golf GT (A5) from 2006 to 2009
Golf GTI (A5) from 11.2005 to 2009
Golf Var. (A5) from 2007 to 2009
Golf R32 (A5) from 11.2005 to 2009
Cross Golf (A5) from 2007 to 2009
Golf Plus (A5) from 11.2005 to 2009
Jetta (A5) to 11.2005
Passat Lim. (B6) from 11.2005
Passat Var. (B6) from 11.2005
Passat Lim. R36 (B6) from 2008
Touareg from 11.2005 to 2007
Touareg R5 TDI from 11.2005 to 2007
Touareg V10 TDI from 11.2005 to 2007
Touareg (GP) from 2007 to 2010
Touareg GP R50 from 2008 to 2010
Touran (A5) from 11.2005 to 2006
Touran (A5-GP) from 2007 to 2010
Caddy Kasten (A5) from 2004 to 2010
Caddy Kombi (A5) from 2004 to 2010
Caddy Life (A5) from 11.2005 to 2010
California (T5) from 2003 to 2009
Multivan (T5) from 2003 to 2009
Multivan Startline (T5) from 2007 to 2009

Golf (A5) 2008-...
Golf GT (A5) 2008-...
Golf GTI (A5) 2008-...
Golf Var. (A5) 2008-...
Golf R32 (A5) 2008-...
Cross Golf (A5) 2008-...
Golf (A6) 2009-...
Golf GTI (A6) 2009-...
Golf Var. (A6) 2010-...
Golf Plus (A5) 2008-...
Golf Plus (A6) 2009-...
Jetta (A5) 2008-...
Passat Lim. (B6) 2008-...
Passat Var. (B6) 2008-...
Passat Lim. R36 (B6) 2008-...
Passat CC (B6) 2009-...
Phaeton (GP2) 2009-...
Scirocco III 2008-...
Tiguan 2008-...
Touareg (GP) 2007-...
Touareg GP R50 2007-...
Touran (A5-GP) 2008-...
Cross Touran (A5-GP) 2008-...
Caddy Maxi (A5) Kombi 2008-...
Caddy Kasten (A5) 2008-...
Caddy Maxi (A5) Kasten 2008-...
Caddy Kombi (A5) 2008-...
Caddy Life (A5) 2008-...
Caddy Maxi (A5) Life 2008-...


Lista e vendeve ne cd: Austria, Albania, Belarus, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Hungary, Germany, Greece, Denmark, Italy, Kaliningrad, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia Turkey, Ukraine, Finland, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Switzerland, Sweden, Estonia, Serbia, Kosova, Mali i zi, Maqedonia etj.

Cmimi i padiskutushem.

Si dhe kemi per BmW dhe Audi Made in Germany.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim