goma R18 235/245

Shitet nga: kastriot 08 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me qmim te volitshem 20 euro copa +37744451802 viber
gjithashtu posedoj edhe goma R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim