195 65 r 15 mercedes benz

Shitet nga: Shpejtim 09 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per c class jan ne gjendje te mire bashk me goma ose veqmas 195 65 r 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim