2 gomat Bridgestone 145/70R12

Shitet nga: Sef 21 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 gomat Bridgestone,145/70R12,gomat jane te mira,jane per vere dhe per dimer gjithashtu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim