225.55.17 Michelin M+S

Shitet nga: AutoGoma Lazri 05 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 225.55.17 Michelin komplet 4 copa shum te ruajtura m+s Kemi dhe goma tjera prej 13-22 coll +viber 049122639 049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim