4 Cop Goma + Bandasha

Shitet nga: Kiki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kater copa goma te Veres me bandasha te hekurit dhe rrotkapne
185/65/15 Tigar
Me pes Sharafa per Opel
Me marraveshje.
Ç mimi I arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim