4 Cop Goma me Bandasha 195/65/15

Shitet nga: Kiki 25 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira
Me bandasha te hekurit me pes sharafa dhe rrotkapne
Gomat jan te veres dy cop jan njesoj kurse dy cop tjera gjithashtu njesoj.
Ç,mimi Fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim