4 GOMA ME BANDASHA

Shitet nga: BANDASHA ME GOMA 25 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 GOMA ME BANDASHA 195/50R15

JAN TE PO SA ARDHURA NGA GJERMANIA SHUM TE RUJTNE

KOPLET 200. EU, FIX

SHITEN KOMPLET NUK NDAHEN

JU MIREPRES, NE TEL, DHE VIBER, 044129189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim