4 goma me felge 205x70x15

Shitet nga: privat 06 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me fellne per mercedes e clas205x70x15
vetem dy muaj te perdorura
good yare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim