4 rrot kapne per mercedes origjinale

Shitet nga: 4 rrot kapne per mercedes 24 Mar 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 rrot kapne mer mercedes , wmimi 10. eu copa.eu copa qmimi fix , ju mirepres inf. ne tel ose wiber 044129189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim