ALU FELLNE PER ML+GL R19 VITI 2012

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MIKSTRADE 30 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DISQE ALUMINI PER MERCEDES ML+GL VITI 2012 ME GOMA 255/55/19 ORIGINAL MERCEDES NE GJENDJE TE MIR PER ME SHUM INFO NE TEL
PREJ 08:00-17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim