Alufelge 18 col per Mecedes

Shitet nga: Gustin 29 Jan 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes alufelget jan ne gjendje shum te mire i jap me garancin.jan 4 cope komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim