Alufelge 18 col

Shitet nga: Gustn 07 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alufelget 18 col jan per Benz origjinale mund te bej ndrrim me 16 col per benz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim