AutoGoma Lazri 13-22'' te Reja dhe te Perdorura

Shitet nga: auto goma Lazri 05 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 13 deri ne 22 coll te gjitha llojet,te gjitha numrat e gomave, te Perdorura dhe te Reja, me qmime te volitshme poashtu dhe Fellne 13 deri 20 coll Mercedes-Benz,BMW,Audi,Opel,VW etj..

049122639 + (viber)
044137269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim