BANDAZHE 17 COLL

Shitet nga: gjoni 13 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandazhe 17 te golf5 audis dhe mercedes jan te ardhur prej zvicerr me goma te reja te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim