BBS fellne golf 1 2 3 viber +37744960070

Shitet nga: bbs 13 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ne gjendje shum te mire pak te perdorur jan 16inch me 8 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim