BORBET 16

Shitet nga: edi 09 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet borbet 16 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim