Bandash

Shitet nga: Bandash 08 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash per AUDI dhe GOLF 5 bashk me goma 18 coll per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim