Bandash 17 per Golf 4 dhe Bora

Shitet nga: Vili 12 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire jan me goma te veres 225/45/17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim