Bandash 18sha ne shitje

Shitet nga: Leonard 15 Gsh 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jam i interesun per shitjen e bandashve me gjith goma siq shihen ne foto kush ështe i interesuar per blerjen e bandashve le te me thirr ne Nr 044387384 Mundem me ba edhe ndrrim me bandash tjer nbaz tmarrveshjes.Ju pershendes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim