Bandash dhe goma per BMW

Shitet nga: Murat 07 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasht dhe gomat per ver, se bashku shiten 400 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim