Bandash per calibra me 5vrima

Shitet nga: Betim 26 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 5 bandasha per opel calibra 4 jon pa guma njo osht me gum(rezerv) jon original te calibres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim