Bandash per golf 2

Shitet nga: Granit 22 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim