Bandash

Shitet nga: mergim 12 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shumm te rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim