Bandash

Shitet nga: Besart 28 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 15 Per Opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim