Bandasha

Shitet nga: Pasha 09 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga per Bmw serie 5 shum pak te perdorur te ardhun nga ch me goma pothuaj te Reja profili 245/45/18 M+S..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim