Bandasha 15 coll me goma

Shitet nga: besniki 16 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 15 coll me goma 5 shorafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim