Bandasha 15 gjende te mir jan kan montm mercedes..

Shitet nga: Lani 05 Shk 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha 15 ne gjendje te mir jan per mercedes jan edhe per disa lloje tjera te veturave un i kam pas
Montum ne 190 por i kam vendos fellne tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim