Bandasha 15 per Mercedes

Shitet nga: Burim 15 Dhj 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha nr15 per mercedes te ruajtur shum. Qmimi 150e por beje ndrrim edhe me Iphone 5 shtoj edhe pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim