Bandasha 17 me goma

Shitet nga: foti 17 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandasha 17 me goma per golf pasat seat etj...pa gerrvishje qmimi sipas marrveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim