Bandasha 17 per opela

Shitet nga: Betim 26 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha 17 dy guma treja 2 guma pak mat vjetra kontakt edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim