Bandasha BBC 15 col me goma

Shitet nga: Toni 01 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15col me 5 shafa, gomat profil:195/60.
Bojin per passat, golf 3, golf 4 etj

Boj ndrrim me fellne 15, 16 ose 17 col per passat 3c 2005- 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim