Bandasha per golf 4 passat

Shitet nga: Betim 26 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat 17 jon original per passat dhe golf 4 kan gumat e reja rrethin e kan te damtun pak Gumat jon 225/45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim