Bandasha

Shitet nga: Nadi 07 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha te Aluminit madhesia 17-sha, per Renault Laguna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim