Bandashat te aluminit me goma te reja 15 per jee..

Shitet nga: MUJA 13 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me alufelle tepershtatshme per gjipa 225-70-15
shiten edhe ndaras
qmimi gomat 150
bandashat 150
bashkarisht 200
tel.044426263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim