Bmw bandasha

Shitet nga: Nik 09 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitwn bandasha per bmw uniwersal 16 coll me guma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim